×
OZNAM !!!!
Uzávierka objednávok každú nedeľu do 20:00 hod. Rozvozy štvrtok a piatok po 14:00 hod okresy LC, VK, PT, RS

HURÁ NOVA PREDAJŇA

V živote každého z nás prichádzajú momenty, kedy si uvedomíme, že sme prišli na križovatku. Že sa jedna etapa skončila, a pred nami je iná. Nová. Občas nás to prevyšuje, hory pred nami sú o toľko väčšie ako my, že nám v hlave začína víriť milión otázok a obáv. Predsa len, sme ľudia- prirýchlo si zvykneme na bezpečie každodennej rutiny a stereotypu, a nové výzvy, ktoré vyžadujú risk a narúšajú našu zónu komfortu nám občas nie sú až tak príjemné.

Rozhodli sme sa. Sme prví. Sme tu, v našom krásnom Lučenci.

Keď si myslíte, že času je vždy dosť a všetko sa určite stihne, aj keď o päť minút dvanásť to tak nevyzerá, naozaj sa všetko stihlo. 

Plány predchádzali realizácii, mnohokrát sa menili. Tak ako sa zariaďuje byt a málokedy všetko vyjde na prvýkrát, to je proste pravidlo J, my sme si tak zariadili našu vlastnú predajňu. Chceli sme aby bolo všetko tip top. Ranné vstávanie dosť bolí, ešte že nadšenie z nového dňa bolo silnejšie.

Bol november prvý deň nového týždňa, prvý deň novej predajne.

Je tu pre Vás nová predajňa regionálnych produktov  na Vajanského 10 Lučenec 984 01 v budove starej dobrej tržnice.

Predajňa regionálnych produktov spojená s Free shopom a mnoho ďalšieho.


Komentáre

Chystáte sa vstúpiť na stránky e-shopu, ktorý okrem domácich výrobkov a produktov ponúka aj alkohol debnickanovohrad.sk.  Svojim vstupom prehlasujete, že máte viac ako 18 rokov.  Súhlasím so spracovaním osobných údajov