×
OZNAM !!!!
Uzávierka objednávok každú nedeľu do 20:00 hod. Rozvozy štvrtok a piatok po 14:00 hod okresy LC, VK, PT, RS

Mydlá dedinské dievčence

Mydlo s kozím mliekom a olivovým olejom

Výhody používania mydla s kozím mliekom: Kozie mlieko je bohaté na bielkoviny, proteíny, vitamíny, mastné kyseliny a minerály, ktoré sú prospešné pre kožu.

Hydratuje , zabraňuje vysušeniu a popraskaniu kože.

Kozie mlieko obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá pomáha odstrániť odumreté kožné bunky z povrchu kože, má nesmierne množstvo vitamínu E a vitamín A, ktorý spomaľuje účinky starnutia, zabraňuje hnedým škvrnám a zhrubnutiu kože.

Pre tých, ktorý trpia kožnými ochoreniami ako sú ekzémy a lupienka-psoriáza je veľmi dobrý a zanecháva pokožku veľmi mäkkú a vláčnu.

Kozie mlieko má rovnaké ph ako ľudská pokožka. Pri pravidelnom používaní mydla bude pokožka menej náchylná na škvrny, čiary a vrásky.

Mydlo s kozím mliekom prospieva ľudom s citlivou pleťou , pretože neobsahuje prísady ako je alkohol, konzervanty, penidlá, umelé tužidlá, prospieva ľudom s akné, pretože bielkoviny v mlieku zabíjajú baktérie spôsobujúce akné.

A najlepšie na koniec, účinne napomáha pri liečbe Atopických ekzémov: Odstraňuje suchú kožu, zmierňuje svrbenie a tým zabraňuje vznik zápalu kože.

Našim poslaním

Je poskytnúť kvalitné, ručne vyrobené – prírodné mydlá, ktorým ľudia budú veriť.

Naše produkty spĺňajú požiadavky najvyššej kvality, pri výrobe používame výhradne prírodné suroviny,  nikdy neboli testované na zvieratách, sú šetrné k životnému prostrediu, biologicky rozložiteľné a balené výhradne do recyklovaných obalov.

Všetky naše výrobky prechádzajú fázou hodnotenia kvality, sú testované v laboratóriu certifikovaných orgánov, majú najvyšší stupeň hygieny a bezpečnosti aj pre najmenších užívateľov.

Naše mydlá sú ideálne pri starostlivosti a liečbe:


Starostlivosť o detskú pokožku

Detská pokožka je až 5x tenšia a citlivejšia ako pokožka dospelého človeka. Jej schopnosť premastenia ešte nie je úplne vyvinutá a prirodzená regulácia vlhkosti ešte nefunguje tak ako má, preto je potrebné dbať na jej špeciálne potreby.

Odporúčaný produkt: neparfumované mydlo – zloženie: olivový olej, kozie mlieko, hydrogén sodný

Akné
Vzniká v dôsledku uzatvorenia mazových žliaz, čo vedie k ich zápalu. Ak sa nelieči, koža sa stáva bolestivou a spôsobuje zjazvenie tváre / tela. Mydlo s kozím mliekom upokojuje podráždenú epidermu. Antibakteriálny účinok kozieho mlieka zabraňuje rozmnožovaniu akné. Mydlo s kozím mliekom je bohaté na vitamín A, ktorý napomáha regenerácii povrchových rán po akné.

Odporúčaný produkt: neparfumované mydlo – zloženie: olivový olej, kozie mlieko, hydrogén sodný

Suchá pokožka

Je vlastne normálna pokožka, ktorá nedokáže udržiavať potrebnú hydratáciu v dôsledku nedostatku aminokyselín, lipidov a tým sa stáva suchou. Je napätá, hrubá na dotyk a má sklony sa olupovať. V prípadoch extrémnej suchosti pokožka veľmi svrbí až bolí, má sklony praskať a tvoria sa na nej suché ložiská.

Odporúčaný produkt: neparfumované mydlo – zloženie: olivový olej, kozie mlieko, hydrogén sodný

Atopická dermatitída / Ekzém

Je zápalové ochorenie kože, ktoré postihuje predovšetkým kojencov, deti a mladistvých. Koža detí s Atopickým ekzémom je nadmerne suchá čo je zapríčinené nedostatočnou činnosťou potných žliaz a zníženou schopnosťou viazať v koži vodu. Hovoríme o celkovo porušenej bariérovej funkcii kože. Zvýšená suchosť vedie k svrbeniu, následne k škriabaniu a rozvoju typických príznakov. Na zmiernenie týchto príznakov Vám pomôže mydlo s 100% olivovým olejom a kozím mliekom.

Odporúčaný produkt: neparfumované mydlo – zloženie: olivový olej, kozie mlieko, hydrogén sodný

Psoriáza
Je chronické zápalové ochorenie celého organizmu, ktoré sa
prejavuje na koži. Okrem kože bývajú postihnuté aj nechty. Môže sa vyskytnúť kdekoľvek na tele a aj vo vlasoch. Aj keď neexistuje žiadny liek na tento stav kože, s použitím vhodného typu mydla môžete výrazne zmierniť príznaky. Mydlo pre ľudí so psoriázou obsahuje len prírodné zložky čistý olivový olej a kozie mlieko.
Odporúčaný produkt: neparfumované mydlo – zloženie: olivový olej, kozie mlieko, hydrogén sodný


Kožná pleseň nôh
Mykóza pokožky nôh, inak označovaná ako „atletická noha“ alebo interdigitálna kandidóza (medziprstná) je stav, kedy postihnutý pociťuje silné svrbenie. Na koži nemusia byť viditeľné iné známky postihnutia plesňou. Postihnuté bývajú najmä medziprstové oblasti a klenba nohy. Najčastejším plesňovým ochorením u nás je kožná pleseň na nohách. Mydlo s emu olejom a Tea Tree Vám bude pomáhať proti olupovaniu a začervenaniu pokožky. 

Odporúčaný produkt: neparfumované mydlo – zloženie: olivový olej, kozie mlieko, hydrogén sodný


Komentáre

Chystáte sa vstúpiť na stránky e-shopu, ktorý okrem domácich výrobkov a produktov ponúka aj alkohol debnickanovohrad.sk.  Svojim vstupom prehlasujete, že máte viac ako 18 rokov.  Súhlasím so spracovaním osobných údajov