Som tu prvý krát

Niečo krátko o nás

Už dlho sme sa zamýšľali nad otázkou, ako sa dostať k ovociu, zelenine a iným produktom, ktoré chutia ako z čias keď sme boli malý tak ako si pamätáme. /Paradajka je paradajka s vôňou, chuťou a nie červené čudo,  ktoré si hovorí paradajka a predáva sa v markete/.

Vieme, že ľudia stále pestujú produkty tak, ako to bolo pred niekoľkými rokmi dozadu, preto sme sa rozhodli týchto ľudí vyhľadať a nadviazať s nimi spoluprácu. Vďaka tomu dnes môžeme ponúknuť čerstvú a chuťovo originálne ovocie, zeleninu a pod. nielen nám a našim rodinám, ale aj vám a vašim najbližším. Máme pocit, že nielen my, ale aj veľa iných ľudí sa chce stravovať zdravším spôsobom.

V našom obchode si môžete vybrať z už vopred naskladanej debničky , ktorú nám skladajú farmári podľa aktuálnej ponuky, alebo si vyskladať vlastnú debničku z ponúknutej zeleniny, ovocia a pripojiť k tomu aj skvelý med, alebo to na čo máte práve chuť

Debničkový model patrí k najobľúbenejším spôsobom ako sa dostať k čerstvým lokálnym a sezónnym produktom od domácich farmárov priamo k Vám domov.

Farmár pre Vás vypestuje svoju úrodu a my debničkári Vám ju pravidelne dovezieme priamo k Vám. 
Ako to funguje:  

  1. Vždy v utorok nám všetci farmári a dodávatelia  dajú vedieť čo práve dozrelo a my pre Vás vytvoríme zloženie debničiek, ktoré uverejníme na našej www.debnickanovohrad.sk a Facebooku debnička novohrad
  2. Vy si objednáte debničku na daný týždeň najneskôr do nedele do 20:00 hod.  
  3. Na základe všetkých objednávok spočítame koľko čoho treba, a v utorok u farmárov objednáme
  4. Naši farmári pozbierajú úrodu a začína logistika buď ideme pre to, alebo nám to naši farmári dovezú
  5. My debničky pripravíme a upravíme podľa želania každého z Vás
  6. Ešte deň pred rozvozom Vám pošleme sms správu poprípade mail v ktorej Vás informujeme o približnom čase dovozu (ak Vám čas nevyhovuje, prosím informujte nás)
  7. Vašu debničku Vám dovezieme priamo domov. Debničku Vám taktiež pod dohode môžeme nechať u susedov, známych,alebo u Vás doma na terase či v záhradke.
  8. Môžete si pochutnávať na skvelých dobrotách ako od babičky

  

Záruka kvality

Naši farmári zbierajú potraviny deň pred rozvozom, a preto sú vždy čerstvé.

Doprava

Rozvážame v okrese Lučenec , Poltár a Veľký Krtíš . Debničku dovezieme až k Vám domov k Vaším dverám.

Slovenské výrobky

Našich farmárov hľadáme výlučne na Slovensku a v prvom rade regióne NOVOHRAD. Dávate tak prácu ľuďom v regiónoch.

Dovezieme kvalitnú a chutnú zeleninu a ovocie priamo na Váš stôl. Všetky naše produkty pochádzajú od regionálnych a slovenských pestovateľov, pričom sú zbierané len deň pred rozvozom, a preto vydržia dlhšie čerstvé.

 

Objednávať môžete na

Tel. čísle 0907 383 288

Mailom: info@debnickanovohrad.sk

Na webe: www.debnickanovohrad.sk

Pomocou FB: https://www.facebook.com/debnickanovohrad/

 

Vaši debničkári Deni